پیام رئیس کنفرانس

 | تاریخ ارسال: 1400/4/22 | 
با استعانت ازمدد الهی و با همکاری نهادهای مختلف کشور از بخش خصوصی و بخش های دیگر و با بهره گیری از صاحبنظران  ایرانی خارج ازکشور، کنفرانس بین المللی انجمن میکروالکترونیک ایران، تحقیقات و فناوری در روزهای ۱ الی ۴ دی ماه  ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
این کنفرانس با هدف هم ‌افزایی بین دانشمندان،  پژوهش‌گران و صنعت‌گران حوزه میکروالکترونیک و مدار مجتمع جهت انتشار یافته ‌های نو و بدیع در این زمینه و نیز جستجوی راه حل‌های بومی برای پاسخگویی به نیازهای کنونی صنایع مصرف کننده میکروالکترونیک در کشور برگزار می ‌شود.
با توجه به دشواری های بازارکار دانش آموختگان و متخصصان میکروالکترونیک در دو دهه  اخیر تحت تاثیر محدودیت های بین المللی  و غفلت های ملی درین زمینه و در نتیجه مهاجرت بدون بازگشت آنان به خارج از کشور، "چالش ها و مدل کسب و کار میکروالکترونیک در ایران " به عنوان محور ویژه برای کنفرانس انتخاب شده است تا فضای تعامل بیشتری برای ارتباط میان دانش آموختگان، صنعتگران و سرمایه گذاران بخش خصوصی  و  نیز  جلب توجه نهادهای حاکمیتی  در انجام رسالت خویش در توانمند سازی بخش خصوصی در این حوزه ایجاد شود.
کمیته علمی این کنفرانس از تمامی استادان، دانشجویان و صنعتگران  دعوت می ‌نماید با ارسال مقالات و حضور خود در این رویداد علمی فناوری شرکت نمایند. همچنین  از کلیه پژوهشگران و صنعتگران دعوت می ‌شود تا مقالات خود را که حاوی آخرین نتایج تحقیقات علمی فناوری و احیانا ضنعتی در یکی از محورهای کنفرانس و یا سایر زمینه ‌های مرتبط است، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.
برگزاری میزگردهای راهبردی و کارگاه‌ های آموزشی از دیگر فعالیت‌های کنفرانس است. با توجه به فشرده بودن کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی در ۴ دی ماه برگزار خواهد شد. لذا صاحبنظران علاقمند می توانند عنوان و برنامه پیشنهادی خود را دراین زمینه از هم اکنون به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 428 بار   |   دفعات چاپ: 52 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر